Výuka ve školním roce 2019/2020

Vyučování ve školním roce 2019/2020 bylo zahájeno v pondělí 2. září. Prvňáčky spolu s jejich rodiči slavnostně uvítali starostka obecního úřadu v Chlumčanech, ředitelka školy a třídní učitelka. Do svých tříd se vrátili také žáci vyšších ročníků.

Vyučujeme podle školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Z volitelných předmětů jsme zařadili sportovní hry, etickou výchovu, konverzaci v anglickém jazyce, fyzikální praktikum, seminář z českého jazyka, seminář z matematiky a společenskovědní seminář. Jako nepovinný předmět je vyučován sborový zpěv. V odpoledních hodinách působí na škole základní umělecká škola J. S. Bacha z Dobřan.

Ředitelka: Irena Rampichová
Zástupkyně ředitelky: Renata Vastlová

Třídní učitelé

I.: Irena Gramanová
II.: Lenka Vaňková
III.: Šárka Skutková
IV.: Lenka Škvárová
V.: Helena Voráčková
VI.: Ludvík Ešner
VII.: Jiří Zahálka
VIII.: Dana Šnejdarová
IX.: Jindra Zahálková

Netřídní učitelé

Vychovatelky školní družiny

Asistentky pedagoga

• Důležité sdělení ředitelky školy
  • Zápis žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021

Úkoly pro 1. stupeň byly zadány před ukončením výuky dne 10. 3. 2020 a zadávání dalších úkolů probíhá prostřednictvím e-mailové komunikace učitelů s rodiči žáků.

Zveřejňujeme plány a úkoly pro jednotlivé ročníky na 2. stupni (i ty zadané před ukončením výuky dne 10. 3. 2020) a žádáme všechny rodiče, aby na své děti dohlédli a motivovali je k plnění zadaných úkolů. Všichni žáci mají také možnost konzultace s vyučujícími všech předmětů prostřednictvím e-mailu.

Pro žáky a cizí strávníky je školní jídelna do odvolání uzavřena.