Činnost Školního sportovního klubu v roce 2007

V roce 2007 se zúčastnil Školní sportovní klub ZŠ Chlumčany celkem 39 sportovních akcí. 17 bylo školních, 18 okresu Plzeň-jih a 4 veřejné. Na činnosti se podílelo přes 70 % žáků školy.

Organizační úspěchy

V dubnu jsem se zaměřili na kopanou a minikopanou. Nejdříve odehráli starší žáci (6. – 9. ročník) okresní finále v Coca-cola cupu (účast čtyři školy). Následovali nejmenší žáci (1. – 5. ročník), kteří hrají Mc Donald´s cup. Soutěže se zúčastnilo 13 družstev.

Organizačním úspěchem bylo i slavnostní otevření školního víceúčelového hřiště v září, kterého se aktivně zúčastnila celá škola.

V říjnu pořádal náš klub již po osmé okresní kolo soutěže v přespolním běhu jednotlivců a družstev. Soutěže, jejíž centrum bylo v chlumčanské myslivně, se zúčastnilo 9 škol okresu Plzeň-jih a více než 200 závodníků.

Organizování okresní soutěže ve vybíjené pokazila malá účast družstev. Pouhá čtyři družstva jsou na kdysi tak populární dětskou hru málo.

Ze školních akcí se dětem zvláště líbil zájezd do bazénu v Rokycanech (54 účastníků), Vánoční laťka (60 účastníků) a soutěže ve florbalu. Velmi dobře byl hodnocen i lyžařský kurz.

Za své organizační a sportovní výsledky byl náš klub vyhodnocen jako nejlepší sportovní klub okresu Plzeň-jih.

Sportovní úspěchy

• Důležité sdělení ředitelky školy
  • Zápis žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021

Úkoly pro 1. stupeň byly zadány před ukončením výuky dne 10. 3. 2020 a zadávání dalších úkolů probíhá prostřednictvím e-mailové komunikace učitelů s rodiči žáků.

Zveřejňujeme plány a úkoly pro jednotlivé ročníky na 2. stupni (i ty zadané před ukončením výuky dne 10. 3. 2020) a žádáme všechny rodiče, aby na své děti dohlédli a motivovali je k plnění zadaných úkolů. Všichni žáci mají také možnost konzultace s vyučujícími všech předmětů prostřednictvím e-mailu.

Pro žáky a cizí strávníky je školní jídelna do odvolání uzavřena.