Činnost Školního sportovního klubu v roce 2007

V roce 2007 se zúčastnil Školní sportovní klub ZŠ Chlumčany celkem 39 sportovních akcí. 17 bylo školních, 18 okresu Plzeň-jih a 4 veřejné. Na činnosti se podílelo přes 70 % žáků školy.

Organizační úspěchy

V dubnu jsem se zaměřili na kopanou a minikopanou. Nejdříve odehráli starší žáci (6. – 9. ročník) okresní finále v Coca-cola cupu (účast čtyři školy). Následovali nejmenší žáci (1. – 5. ročník), kteří hrají Mc Donald´s cup. Soutěže se zúčastnilo 13 družstev.

Organizačním úspěchem bylo i slavnostní otevření školního víceúčelového hřiště v září, kterého se aktivně zúčastnila celá škola.

V říjnu pořádal náš klub již po osmé okresní kolo soutěže v přespolním běhu jednotlivců a družstev. Soutěže, jejíž centrum bylo v chlumčanské myslivně, se zúčastnilo 9 škol okresu Plzeň-jih a více než 200 závodníků.

Organizování okresní soutěže ve vybíjené pokazila malá účast družstev. Pouhá čtyři družstva jsou na kdysi tak populární dětskou hru málo.

Ze školních akcí se dětem zvláště líbil zájezd do bazénu v Rokycanech (54 účastníků), Vánoční laťka (60 účastníků) a soutěže ve florbalu. Velmi dobře byl hodnocen i lyžařský kurz.

Za své organizační a sportovní výsledky byl náš klub vyhodnocen jako nejlepší sportovní klub okresu Plzeň-jih.

Sportovní úspěchy

• Oznámení rodičům žáků 1. stupně
  • Oznámení rodičům žáků 9. ročníku
  • Hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019-2020
  • Od 1. 6. 2020 začne školní jídelna vařit pro cizí strávníky
  • Ošetřovné

Práce na 1. stupni probíhá prostřednictvím elektronické komunikace učitelů s rodiči žáků nebo přímo s žáky.

Plány a úkoly pro jednotlivé ročníky na 2. stupni najdete pod jednotlivými odkazy. Žádáme všechny rodiče, aby na své děti dohlédli a motivovali je k plnění zadaných úkolů. Všichni žáci mají také možnost konzultace s vyučujícími všech předmětů prostřednictvím e-mailu.

Vaříme pro zaměstnance, cizí strávníky a žáky přihlášené k výuce. Pro ostatní žáky je školní jídelna stále uzavřena.

Jídelní lístek od 1. do 5. června 2020

Pondělí:
Polévka dýňový krém
Kuře pikant (kuře, lečo), brambor

Úterý:
Polévka hrstková
Maso soté na kari (maso, smetana), těstoviny

Středa:
Polévka slepičí s krupičkou
Pečené maso, kysané zelí, houskový knedlík

Čtvrtek:
Polévka z vaječné jíšky