Informace o škole

Fotografie školy Ve školním roce 2019/2020 navštěvuje školu 210 žáků. Otevřeli jsme 9 tříd, z toho 5 na 1. stupni se 117 dětmi a 4 na 2. stupni, kde je 93 žáků. V provozu jsou dvě oddělení školní družiny. K zájmovému vzdělávání ve školní družině je přihlášeno 50 dětí. Na škole pracuje 18 pedagogických pracovníků a 9 nepedagogických zaměstnanců.

Fotografie školy Školní areál se skládá ze tří částí, které jsou vzájemně propojeny. Původní historická školní budova z roku 1914 byla v roce 1965 rozšířena o budovu "novou". V roce 1966 přibyla ještě tělocvična a všechny tři objekty byly navzájem propojeny spojovacími chodbami. Součástí školy je také školní zahrada s venkovní učebnou a víceúčelové hřiště.

Fotografie školy Od září 2005 je v objektu školy zcela zrekonstruovaná školní kuchyně a školní jídelna. Před zahájením školního roku 2008/2009 byla provedena kompletní rekonstrukce sociálních zařízení v obou školních budovách. Na škole funguje školní knihovna. Od začátku školního roku 2011/2012 se žáci učí v zrenovovaných a nově vybavených učebnách cizích jazyků, výtvarné výchovy a fyziky, chemie a přírodopisu. Na jaře roku 2013 jsme pro výuku informatiky začali využívat nově zbudovanou počítačovou učebnu vybavenou moderním hardwarem i softwarem. Od září 2013 zpestřuje ve všech třídách prvního stupně žákům vyučování práce s interaktivní tabulí a školu zdobí nově vybudovaný vchod a zrekonstruované školní nádvoří. Od začátku školního roku 2014/2015 mají žáci k dispozici nově zařízenou cvičnou kuchyňku. V průběhu jara a léta roku 2015 byly nová budova, spojovací chodby a tělocvična zatepleny a získaly novou fasádu. Od školního roku 2016/2017 je kompletně zrekonstruovaná spojovací chodbou k tělocvičně včetně sociálních zařízení, šaten se sprchami a kabinetů se zázemím pro učitele tělesné výchovy. Od podzimu 2017 je obnovena historická fasáda „staré“ školní budovy a v říjnu roku 2018 proběhla modernizace povrchu víceúčelového hřiště.

• Oznámení rodičům žáků 1. stupně
  • Oznámení rodičům žáků 9. ročníku
  • Hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019-2020
  • Od 1. 6. 2020 začne školní jídelna vařit pro cizí strávníky
  • Ošetřovné

Práce na 1. stupni probíhá prostřednictvím elektronické komunikace učitelů s rodiči žáků nebo přímo s žáky.

Plány a úkoly pro jednotlivé ročníky na 2. stupni najdete pod jednotlivými odkazy. Žádáme všechny rodiče, aby na své děti dohlédli a motivovali je k plnění zadaných úkolů. Všichni žáci mají také možnost konzultace s vyučujícími všech předmětů prostřednictvím e-mailu.

Vaříme pro zaměstnance, cizí strávníky a žáky přihlášené k výuce. Pro ostatní žáky je školní jídelna stále uzavřena.

Jídelní lístek od 1. do 5. června 2020

Pondělí:
Polévka dýňový krém
Kuře pikant (kuře, lečo), brambor

Úterý:
Polévka hrstková
Maso soté na kari (maso, smetana), těstoviny

Středa:
Polévka slepičí s krupičkou
Pečené maso, kysané zelí, houskový knedlík

Čtvrtek:
Polévka z vaječné jíšky