« zpět na seznam článků

Oslavy dvaceti let školního sportovního klubu pohledem žáků ZŠ Chlumčany

Vloženo 21.11.2019

Školní sportovní den se konal 27. 9. 2019. Všechny třídy byly rozděleny do deseti týmů. Ale náš sportovní den nebyl jen tak obyčejný, protože jsme hráli florbal v sedě, také jsme hráli fotbal s malým míčkem, vybíjenou s velkým míčem a pak zase s malým. Potom jsme se rozdělili do dvojic, jeden z dvojice si zavázal oči a pokoušel se chytit volejbalový míč, když mu ho ten druhý házel.
Nikol Majerová, 6. třída

Ráno se všechny třídy sešly na tartanovém hřišti a poté se každý zařadil do určených deseti skupin. Každé stanoviště bylo upravené a něčím zajímavé. Když byli všichni rozděleni, tak každá skupina šla na určené stanoviště. Bylo jich deset a na každém byl jiný program. Na prvním stanovišti se hrála vybíjená, ale nebyla to obyčejná vybíjená, hrála se s velkým míčem. Na druhém se hrál volejbal, na třetím stanovišti byl parkur. Na čtvrtém stanovišti byl florbal a na pátém se hrál fotbal. Na šestém probíhala lukostřelba a kuželky. Na sedmém stanovišti se hrál stolní tenis a na osmém jsme malovali postavu a nějaké sporty. Na devátém stanovišti byl freesbee golf a také se mohlo chodit po laně. Na posledním stanovišti, tedy desátém bylo živé pexeso. Sportovní den se konal k dvacátému výročí založení školního sportovního klubu.
Aneta Horká, 9. třída

« zpět na seznam článků

• Důležité sdělení ředitelky školy
  • Zápis žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021

Úkoly pro 1. stupeň byly zadány před ukončením výuky dne 10. 3. 2020 a zadávání dalších úkolů probíhá prostřednictvím e-mailové komunikace učitelů s rodiči žáků.

Zveřejňujeme plány a úkoly pro jednotlivé ročníky na 2. stupni (i ty zadané před ukončením výuky dne 10. 3. 2020) a žádáme všechny rodiče, aby na své děti dohlédli a motivovali je k plnění zadaných úkolů. Všichni žáci mají také možnost konzultace s vyučujícími všech předmětů prostřednictvím e-mailu.

Pro žáky a cizí strávníky je školní jídelna do odvolání uzavřena.