Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním.

ROZUMÍM

Hledat

Školní akce

« zpět na seznam článků

Zoologická a botanická zahrada

Vloženo 12.04.2014

Dne 31. 3. 2014 jsme jeli se školou do zoologické zahrady. Byla to taková exkurze. Hodinu nás vedl ředitel zoologické zahrady a říkal nám zajímavosti o zvířatech. Druhou hodinu nás vedla paní, která nám také říkala zajímavosti. Velmi se mi to líbilo. Byly tam i nová zajímavá zvířátka. A viděli jsme také něco zajímavého. Koza porodila v pondělí tři malá a k tomu roztomilá kůzlátka. Bylo to velmi ale velmi zajímavé.

Andrea Polívková, 6. ročník

Dne 31. 3. 2014 se konala biologická a geografická exkurze v zoologické zahradě v Plzni. Dozvěděli jsme se toho hodně. Na všechny dotazy nám vždy odpověděli. V zoologické zahradě jsme si to moc užili.

Julie Pöndlová, 6. ročník

V pondělí 31. března jsme jeli do zoologické a botanické zahrady v Plzni. Nejen že jsme viděli mnoho zajímavých zvířat z celého světa, ale také spoustu rostlin. Mě nejvíce zaujal pes Dingo, který žije ve smečkách a neměl by ho chovat člověk. Pak mě také zaujaly šimpanzi, kteří jsou vlastně něco jako my lidé. Všechny moc boleli nohy ale i tak jsme si to pořádně užili.

Veronika Berglová, 6. ročník

V pondělí 31. 3. 2014 jsme jeli vlakem do Zoo v Plzni. Bylo tam také nové zvíře: novorozený nosorožec Maruška.

Jana Nguyenová, 6. ročník

Dne 31. 3. 2014 naše třída jela do zoologické a botanické zahrady. Cesta byla vyčerpávající, ale nakonec jsme měli všichni energie dost. Bylo tam spoustu krásných zvířat, a mnoho jsme se toho dozvěděli. Exkurze se mi velice líbila a těším se na příští.

Tereza Matoušková, 6. ročník

Hned jak jsme přišli do zoo, tak jsme šli na klokany. Byla tam maminka, která měla v kapsičce malého klokánka. Bylo to strašně roztomilé.

Michaela Wislocká, 6. ročník

« zpět na seznam článků

Škola online
Microsoft Office

Nepřehlédněte

  • Úpravy v provozu školy od 17. 5. 2021
  • Sportovní příměstský tábor
  • Summer Camp 21 - Dotkni se přírody
  • Šatník - pro rodiče samoživitele

 
Zobrazit podrobnosti...

Pravidla a omezení pro vstup do budovy školy

  • Osobám s příznaky infekčního onemocnění je vstup do budovy školy zakázán.
  • Všem osobám je vstup do budovy školy povolen pouze s ochranou dýchacích cest (úst a nosu), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN95), zdravotnická obličejová maska (např. chirurgická nebo jednorázová rouška) nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC, které brání šíření kapének. Za obdobný prostředek se nepovažuje látková rouška. Chirurgická rouška postačuje jako dostatečná ochrana pouze žákům.
  • Všechny osoby kromě žáků a zaměstnanců školy vstupují do budovy školy jen v nejnutnějším případě; je vhodné upřednostňovat telefonickou, písemnou a e-mailovou komunikaci, schůzky domlouvat předem.
  • Všechny osoby kromě žáků a zaměstnanců školy vstupují do budovy školy až po vyzvání některým ze zaměstnanců školy; je nutné používat zvonky a komunikátor vedle vchodu do budovy školy.
  • Každý návštěvník je povinen použít před vstupem dezinfekci rukou, která je umístěna hned za vstupními dveřmi a řídit se pokyny zaměstnanců školy.

Plánované akce

V nejbližší době nejsou žádné plánované akce.

 
Zobrazit více plánovaných akcí...

Jídelníček

Jídelní lístek od 14. do 18. června 2021

Pondělí:
Polévka rybí s pohankou 1,4,6,7,9
Vepřové na česneku 1,6,7,9, rýže/ředkvička,
čaj instantní

Úterý:
Polévka hrachový krém 6,7,9
Selská hrouda se sýrem, bramborová kaše 7,
zeleninový salát, čaj ovocný, mléko kokos

Středa:
Polévka kmínová s vejci 1,3,6,7,9
Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem 1,3,7,
sirupová voda

Čtvrtek:
Polévka zeleninová s játrovou rýží 1,3,6,7,9
Kuřecí plátek na bylinkách 1,7, brambor, OVOCE
čaj s citrónem, melta 1,7

Pátek:
Polévka drůbková s kapáním 1,3,6,7,9
Znojemský guláš 1,6,7,9,12, bramborové
noky /těstoviny 1,12, zeleninová obloha, džus

Prohlášení o přístupnosti

© 2007 - 2021 ZŠ Chlumčany, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign