Vloženo 29.04.2022
20. dubna 2022 proběhla na Základní škole v Chlumčanech prodejní výstava knih. Knihy, které jsme prodávali, máme od dárců, kteří nám je bezúplatně nabídli. Jedná se nejen o rodiče našich žáků, ale knihy nám nabídli i lidé, kteří bydlí v Chlumčanech a v současné době přímou vazbu na školu nemají.
Protože jsme již mnoho let zapojeni do Adopce na dálku, kde podporujeme dívku Sandru z Bolívie ve vzdělávání, bylo naším cílem získat na tuto adopci peníze. Naše škola je také kmotrem zvířete ze ZOO v Plzni. Tam jsme si před lety vybrali puštíka obecného. Tuto malou sovu podporujeme již od roku 2009.
Díky všem, kteří nám knihy věnovali, ale také díky našim žákům, kteří při třídních schůzkách knihy nabízeli, jsme vydělali 3 639 korun. Děkujeme. Protože nám ještě mnoho knih zbylo, pokusíme se akci zopakovat při Dni otevřených dveří, který se uskuteční 15. 6. 2022. Peníze tak pomohou dobré věci. Pokud by vám doma nějaké knihy přebývaly, rádi se jich ujmeme.
Renata Vastlová
29. 06. 2022
Rozloučení deváťáků se školou
29. 06. 2022
Vyhlášení nejlepšího sportovce
30. 06. 2022
Rozdávání vysvědčení – ukončení školního roku
Pondělí:
Polévka pórková s vejci 3,6,7,9
Mletý kebab na špejli 1,3,7, bramborová
kaše 7, zeleninový salát, mošt
Úterý:
Polévka rybí s vločkami 1,4,6,7,9
Těstoviny s jahodami a tvarohem 1,7,
čaj instantní, kakao 1,7
Středa:
Polévka mrkvová s mušličkami 1,6,7,9
Vepřové na houbách 1, rýže, obloha,
mléko 7, čaj ovocný
Čtvrtek:
Polévka zeleninová s rýží a hráškem 6,7,9, džus
Výdej od 8:30 hod. pro žáky:
Balíček: smažený řízek 1,3,7, chléb 1, zelenina, ovoce
Pro cizí strávníky a zaměstnance:
Smažený řízek 1,3,7, brambor 7, zeleninový salát
P r á z d n i n y – vaříme pro cizí strávníky a zaměstnance:
Pátek:
Polévka s drožďovými noky 1,3,6,7,9
Zvěřinový guláš, houskový knedlík 1,3,7
© 2007 - 2022 ZŠ Chlumčany, všechna práva vyhrazena.