« zpět na seznam článků

Pátek 1. listopadu 2019 byl na naší škole věnován Halloweenu

Vloženo 21.11.2019

Takto vypadají postřehy některých našich dětí:

Ve škole byl Halloween. Večer jsem na něm nebyla, ale dopoledne jsme si mohli kupovat halloweenské jídlo. Nejvíc mi chutnali Lucky duchové a pak párek zabalený v něčem (nevím čem, ale bylo to dobré). Jinak tam byly ještě jiné věci, které mi chutnaly. To všechno bylo ve školní kuchyňce. Hodně se mi tam líbila výzdoba. Potom jsme šli s družinou odnášet jídlo a výzdobu na chodbu. A když jsem odnášela prvního kostlivce – pojmenovala jsem ho Kósťa a druhý kostlivec se jmenoval Rosťa. Moc se mi to líbilo.
Barbora Bělová, 5. r.

V pátek naše škola pořádala halloweenský večer. Já jsem se akce zúčastnil a strašně se mi to líbilo. Hlavně masky byly super. Jen úkoly by mohly být těžší. Děkuji učitelkám za uspořádání této akce.
Lukáš Voráček, 5. r.

Na začátku nám trochu sprchlo, ale mně to nevadilo a moc jsem si stezku užil. Nejvíce mě bavilo hrát halloweenské piškvorky a šermovat s minecrafťáky. Potom jsem si hezky zatancoval a házení kaštanů do plechovek bylo taky zábavné.
Kamil Baxa, 3. r.

Moc se mi líbily kostýmy ostatních dětí. Nejhezčí byl kostým Danka H. Procházka byla hezká a zajímavá.
Václav Regner, 3. r.

V pátek jsem se ve škole zúčastnila Halloweenu. Moc se mi líbil. Líbily se mi úkoly, které jsme plnili. Jenom je škoda, že to nebylo víc strašidelné. Byla to hezká akce.
Natálie Regnerová, 5. r.

Dne 1. 11. jsem se zúčastnila ochutnávky jídel, které upekli rodiče dětí. Pak v 16:00 hod. se konal Halloween, který pořádaly paní učitelky. Dostali jsme zdarma teplý čaj. Po tom všem jsme konečně vyšli. Šlo se od školy ke hřbitovu. U hřbitova byl poslední úkol. Pak jsme se všichni rozešli domů. Moc se mi to líbilo, ale příště by to mohlo být více strašidelné. Moc vám děkuji.
Adéla Šlehoverová, 5. r.

V pátek 1. 11. jsem se zúčastnila Halloweenu. Strašidelné jídlo bylo za symbolickou cenu. Peníze se poté daly na charitu. Jídlo se mi moc líbilo a také skvěle chutnalo. Odpoledních her jsem se už nezúčastnila. Příští rok by bylo super, kdyby někdo udělal i slané jídlo.
Karolína Vrbová, 5. r.

V pátek dne 1. listopadu 2019 se v ZŠ Chlumčany uskutečnil Halloween. Byla tam různá stanoviště s úkoly. Líbilo se mi poslední stanoviště u hřbitova, kde byla zeď a na zdi byly halloweenské předměty. Zapamatovali jsme si je a řekli jsme, co tam bylo. Dále se mi líbila pověst o Jackovi. Halloween se mi líbil, ale nelíbilo se mi, že tam bylo málo kostýmů a že některé úkoly na stanovištích nebyly halloweenské.
Matyáš Pažítka, 5. r.

V pátek mají blázni svátek, ale u nás se konala halloweenská stezka odvahy. Na začátku jsme si mohli koupit výrobky z našich domácích strašidelných dílen. Skoro všichni měli kostým strašidla. Na cestu jsme vyšli po skupinkách a cestou jsme plnili různé úkoly. Nejvíce se mi líbilo, jak jsme tančili k Halloweenu. Moc se mi to líbilo.
Valérie Štaiglová, 3. r.

« zpět na seznam článků

• Oznámení rodičům žáků 1. stupně
  • Oznámení rodičům žáků 9. ročníku
  • Hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019-2020
  • Od 1. 6. 2020 začne školní jídelna vařit pro cizí strávníky
  • Ošetřovné

Práce na 1. stupni probíhá prostřednictvím elektronické komunikace učitelů s rodiči žáků nebo přímo s žáky.

Plány a úkoly pro jednotlivé ročníky na 2. stupni najdete pod jednotlivými odkazy. Žádáme všechny rodiče, aby na své děti dohlédli a motivovali je k plnění zadaných úkolů. Všichni žáci mají také možnost konzultace s vyučujícími všech předmětů prostřednictvím e-mailu.

Vaříme pro zaměstnance, cizí strávníky a žáky přihlášené k výuce. Pro ostatní žáky je školní jídelna stále uzavřena.

Jídelní lístek od 1. do 5. června 2020

Pondělí:
Polévka dýňový krém
Kuře pikant (kuře, lečo), brambor

Úterý:
Polévka hrstková
Maso soté na kari (maso, smetana), těstoviny

Středa:
Polévka slepičí s krupičkou
Pečené maso, kysané zelí, houskový knedlík

Čtvrtek:
Polévka z vaječné jíšky