Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním.

ROZUMÍM

Hledat

Školní akce

« zpět na seznam článků

Exkurze 4. a 5. ročníku do planetária v Plzeňské Techmánii

Vloženo 08.04.2014

26. 3. jsme se školou jeli do Planetária v Plzni. Moc se mi tam líbilo. Bylo to tam moc hezké. Dostali jsme pásky na ruku, abychom jsme se mohli dívat na 3D film. Dívali jsme se na Krásy Vesmíru a Kosmonaut. Také jsme si mohli zkoušet různé atrakce.

Karolína Šteffelová, 5. ročník
 

V planetárium se nám velmi líbilo. Mají tam postup a vývoj vesmírných raket a kino, které je schováno ve slunci. Film, který nám tam pouštěli, byl velmi poučný. Také mají planety u stropu a spousty zajímavých věcí. V herně jsou různé hry pro děti i dospělé.

Martin Hajšman, 5. ročník
 

Když jsme byli v Planetáriu, tak mě tam zaujalo nejvíc kino, kde jsme se dívali na 3D projekci. Dávali film Kosmonaut. Moc se mi to líbilo a klidně bych tam jela znovu. Také jsme tam viděli různé díly o Slunci a o Zemi. A líbila se mi tam také jedna věc, měli tam kosmonautský oblek, který jsme si mohli obléct a vyfotografovat se.

Natálie Císařová, 5. ročník
 

Planetárium se mi líbilo. Plnil jsem různé úkoly, např. hledal rakety. Byla tam spousta her a atrakcí. Také robotická ruka, z té jsem byl hodně nadšen. Také Čínské autíčko na měsíci. Promítal se i film. Bylo to krásné a i zábavné.

Jakub Kotlár, 5. ročník
 

« zpět na seznam článků

Škola online
Microsoft Office

Nepřehlédněte

  • Úpravy v provozu školy od 17. 5. 2021
  • Sportovní příměstský tábor
  • Summer Camp 21 - Dotkni se přírody
  • Šatník - pro rodiče samoživitele

 
Zobrazit podrobnosti...

Pravidla a omezení pro vstup do budovy školy

  • Osobám s příznaky infekčního onemocnění je vstup do budovy školy zakázán.
  • Všem osobám je vstup do budovy školy povolen pouze s ochranou dýchacích cest (úst a nosu), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN95), zdravotnická obličejová maska (např. chirurgická nebo jednorázová rouška) nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC, které brání šíření kapének. Za obdobný prostředek se nepovažuje látková rouška. Chirurgická rouška postačuje jako dostatečná ochrana pouze žákům.
  • Všechny osoby kromě žáků a zaměstnanců školy vstupují do budovy školy jen v nejnutnějším případě; je vhodné upřednostňovat telefonickou, písemnou a e-mailovou komunikaci, schůzky domlouvat předem.
  • Všechny osoby kromě žáků a zaměstnanců školy vstupují do budovy školy až po vyzvání některým ze zaměstnanců školy; je nutné používat zvonky a komunikátor vedle vchodu do budovy školy.
  • Každý návštěvník je povinen použít před vstupem dezinfekci rukou, která je umístěna hned za vstupními dveřmi a řídit se pokyny zaměstnanců školy.

Plánované akce

V nejbližší době nejsou žádné plánované akce.

 
Zobrazit více plánovaných akcí...

Jídelníček

Jídelní lístek od 14. do 18. června 2021

Pondělí:
Polévka rybí s pohankou 1,4,6,7,9
Vepřové na česneku 1,6,7,9, rýže/ředkvička,
čaj instantní

Úterý:
Polévka hrachový krém 6,7,9
Selská hrouda se sýrem, bramborová kaše 7,
zeleninový salát, čaj ovocný, mléko kokos

Středa:
Polévka kmínová s vejci 1,3,6,7,9
Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem 1,3,7,
sirupová voda

Čtvrtek:
Polévka zeleninová s játrovou rýží 1,3,6,7,9
Kuřecí plátek na bylinkách 1,7, brambor, OVOCE
čaj s citrónem, melta 1,7

Pátek:
Polévka drůbková s kapáním 1,3,6,7,9
Znojemský guláš 1,6,7,9,12, bramborové
noky /těstoviny 1,12, zeleninová obloha, džus

Prohlášení o přístupnosti

© 2007 - 2021 ZŠ Chlumčany, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign