Středa, 21. listopadu 2018

Albert

Zápis žáků do 1. ročníku

Vloženo 25. 01. 2008

"Z pohádky do pohádky" – tak znělo motto letošního zápisu dětí do 1. ročníku ZŠ v Chlumčanech. Tři skupiny dětí (celkem 22) si v předem stanovených časových intervalech mohly v klidu projít 6 stanovišť, na nichž se setkávaly s nejznámějšími českými pohádkami a ve spojení s nimi plnily nejrůznější úkoly. Do pamětního listu jim tak přibývaly moudré sovy Rozárky, za něž si děti odnesly Popelčin mandlový i papírový oříšek jako odměnu. Cílem takového způsobu zápisu bylo zpříjemnit dětem první oficiální vstup do školy, pohádkovým světem se jim více přiblížit a potřebné množství informací tak získávat v "odlehčené" atmosféře.

Mgr. Ludmila Grafová
ředitelka školy

Kliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíte

Mikulášská nadílka

Vloženo 07. 12. 2007

Dne 5.12.2007 zavítal do naší třídy Mikuláš spolu se svými pomocníky. Jak už to bývá, hodné děti odměňoval a zlobivé napravoval. Tentokrát si všichni odnesli dárečky a nebešťanům poděkovali "čertovským tanečkem".

Děkujeme všem žákům a žákyním z 9.B, kteří si pro nás program připravili.
Kozlová Marta, tř. uč. 1. A

Diplom

Vloženo 16. 11. 2007

Jako ocenění za tradičně výborné výsledky v oblasti sportu obdržela naše škola z rukou PhDr. Heleny Knížové, vedoucí Oddělení mládeže a sportu Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Plzeňského kraje pohár a diplom za 1. místo v soutěži o nejlepší školu ve sportovních soutěžích konaných ve školním roce 2006/2007 v okrese Plzeň-jih.

Kliknutím obrázek zvětšíte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 (20)