Základní škola Chlumčany

Čtvrtek, 18. července 2019

Drahomíra

Projekt Webrangers

 
Výsledky školního průzkumu: bezpecnasit.webnode.cz/skolni-pruzkum


Vyhodnocení projektu Webrangers

Vloženo 12. 04. 2014

V rámci vyhodnocení projektu Webrangers jsem byl společně se spolužákem Davidem Žahourem pozván znovu do pražského Google. Tentokrát jsme měli kratší prezentaci našeho projektu (více informací pod záložkou "Projekt žáků 8. ročníku") před pracovníky Google, se kterými jsme pak i poobědvali. Nakonec bylo vyhodnocení, které nás dost překvapilo. Umístili jsme se na "bramborové" ale přesto úžasné 4. příčce. Více informací o dalších projektech ZDE.

Na závěr bych společně s Davidem chtěl poděkovat p. ředitelce za podporu při našich prezentacích pro další ročníky a také za včasné zajištění doprovodu do Prahy. Také bych chtěl poděkovat p. uč. Šnejdarové a p. as. Baxové, které s námi do Prahy ochotně jely a strávily s námi skoro celý den. Už teď společně s jiným webrangerem chystám další projekt.

Jakub Duchek

Kliknutím obrázek zvětšíte

WEBRANGERS

Vloženo 01. 03. 2014

V pátek 7. 2. se dva žáci Jakub Duchek a David Žahour zúčastnili celodenního workshopu v českém Google v rámci projektu www.webrangers.cz. V rámci této výzvy dále pracují na svém projektu. Žáci vytvořili webové stránky www.bezpecnasit.ic.cz, které se zabývají nebezpečím sociálních sítí a jiných komunikačních prostředků. Na těchto stránkách jsou rovněž ke stažení dva užitečné programy, které žáci také sami vytvořili. V průběhu posledního týdne také uspořádali sérii přednášek pro 5. - 8. třídu. Na přednášku si připravili nejen poutavou prezentaci, ale i jednoduchý pracovní list. V případě, že se jejich projekt bude mezi první pětkou nejlepších projektů, pojedou žáci do Prahy ještě jednou, prezentovat svou práci zaměstnancům českého Google.

Jakub Duchek

Kliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíte

        Počet přístupů: 271004

© 2007 - 2019 ZŠ Chlumčany & FoXprofi.com