Pátek, 25. května 2018

Viola

Galerie Projekt kamarád

Školní akce / Projekt kamarád

Projekt s názvem "Kamarád" jsme začali realizovat od počátku letošního školního roku, v rámci prevence sociálně patologických jevů - šikany. Projekt je zaměřený na spolupráci nejstarších a nejmladších žáků naší školy. Již na počátku září si každý prvňáček vybral jednoho žáka z devátého ročníku, který se stal jeho "Kamarádem", tedy jakýmsi patronem na kterého se může obracet se svými školními problémy a těžkostmi. V průběhu roku se prvňáčci a deváťáci budou setkávat při společných akcích, které si sami pod vedením třídních učitelek připraví, vzájmně se poznávat a pomáhat si. Fotografie jsou z první společné akce, která proběhla 18. 10., kdy deváťáci pro pvňáčky připravili "šipkovanou" se spoustou zajímavých úkolů.

Fotografie č. 1 Fotografie č. 2 Fotografie č. 3

Seznam fotogalerií